CRYO T-SHOCK

CRYO T-SHOCK

Cryo T-Shock został zaprojektowany i wyprodukowany przez Pagani we Włoszech i jest najbardziej innowacyjnym i wszechstronnym urządzeniem do leczenia miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej, wygładzania cellulitu, zapobiegania starzeniu się i rzeźbienia.

Jak działa CRYO T-SHOCK?

Cryo T-Shock wykorzystuje szok termiczny. Po zabiegach krioterapii (działanie zimna) następuje obróbka hipertermiczna (cieplna)- zmiany zachodzą w sposób dynamiczny, sekwencyjny i kontrolowany temperaturowo.

Krioterapia powoduje szybką stymulacje skóry i tkanki, znacznie przyspieszając całą aktywność komórkową. Komórki tłuszczowe (w porównaniu z innymi typami tkanek) są bardziej podatne na działanie terapii zimnem, która powoduje tak zwaną apoptozę komórek tłuszczowych -naturalną kontrolowaną śmierć komórki. Prowadzi to do uwalniania cytokin i innych mediatorów zapalnych, które stopniowo eliminują dotknięte komórki tłuszczowe, zmniejszając grubość warstwy tłuszczowej. Tylko w przypadku apoptozy komórek tłuszczowych możemy mówić o skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej i zlikwidowania jej nieprawidłowego ułożenia – czyli skórki pomarańczowej.

Procedura redukcji tkanki tłuszczowej CRYO T SHOCK ™ jest równie skuteczna zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Świetnie sprawdza się do eliminacji tkanki tłuszczowej na większych partiach ciała: brzuch, boczki, uda, plecy. Jak również do eliminacji podwójnego podbródka, czy wdowiego garbu.
Ujędrnianie CRYO T SHOCK ™ znajduje swoje zastosowanie w obszarach ciała, w których problemem jest luźna skóra – na przykład po utracie wagi lub ciąży.
Specjalny zestaw parametrów ciepła i zimna jest zaprogramowany tak, aby napinać i wygładzać skórę bez redukcji tkanki tłuszczowej, pozostawiając zdrowszą, wyrzeźbioną sylwetkę.

CRYO T-SHOCK – LIFTING BEZ SKALPELA

Cryo T-Shock aktywuje fibroblasty do produkcji kolagenu, co powoduje odmłodzenie skóry, poprawę jej jędrności i gładkości oraz nadaje jej młodzieńczy blask. Jest to bezpieczna i naturalna alternatywa dla botoksu. Efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu, a po skończonej serii cieszymy się długo piękną, promienną cerą.

Face Lift CRYO T-SHOCK  to zabieg wykonywany wokół twarzy i szyi. Działa wyrównująco na owal twarzy, zmniejsza ilość wyprysków, rozjaśnienia, wyraźnie spłyca zmarszczki i zagęszcza skórę w ciągu zaledwie jednego zabiegu. Opuchlizna wokół oczu staje się widocznie zmniejszona lub całkowicie wyeliminowana. Pory ulegają obkurczeniu dzięki czemu zmniejsza się ich widoczność. Ogranicza to przyjmowanie toksyn i zanieczyszczeń do skóry z zewnątrz. Zmiany skórne, takie jak zapalenie skóry, wyprysk, trądzik i łuszczyca, staną się mniej widoczne. Tempo metabolizmu po zabiegu wzrasta, stymulowany jest wzrost poziomu endorfin.

EFEKTY:

JAKA JEST RÓŻNICA MIĘDZY CRYO T-SHOCK A INNYMI ZABIEGAMI REDUKCJI TŁUSZCZ?

 1. Kriolipoliza kontrastowa jest do 75 % bardziej skuteczna niż inne zabiegi
  2. W zabiegu nie zamrażamy ciała – efekty bez zamarzniętych nerwów
  3. Nie stosujemy statycznych głowic/przyssawek – dzięki czemu nie powodujemy siniaków
  4. Manualna głowica zabiegowa zapewnia precyzję zabiegu w najmniejszych obszarach
  5. Kriolipoliza kontrastowa to w 100% bezpieczny i bezbolesny zabieg
  6. Zabieg idealny do modelowania sylwetki oraz liftingu twarzy
  7. Naprzemienne wahania temperatur dają doskonałe rezultaty
  8. Sprzęt medycznie certyfikowany. 

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU?

 • 3 dni przed zabiegiem pij minimum 2l wody dziennie
 • 5h przed zabiegiem nie spożywaj żadnych cukrów, w tym węglowodanów
 • ciesz się, za chwilę znikną Twoje problemy

JAK POSTĘPOWAĆ PO ZABIEGU?

 • 28 dni po zabiegu spożywaj minimum 2l wody dziennie
 • 28 dni za po zabiegu staraj się zmniejszyć ilość spożywanego tłuszczu
 • by uzyskać jak najlepsze efekty wprowadź lekkostrawną dietę
 • 4-5h po zabiegu nie spożywaj żadnych cukrów, w tym węglowodanów

CZY ZABIEG JEST BOLESNY?

Zabieg jest bezbolesny. Zwykle rozpoczyna się krótkim okresem nagrzewania skóry i stopniowym ale szybkim obniżeniu temperatury. Pod koniec zabiegu szok termiczny pojawia się bardzo szybko, co daje uczucie ciepła.

JAK CZĘSTO MOŻNA WYKONYWAĆ ZABIEGI?

Zabiegi eliminacji komórek tłuszczowych można wykonywać raz na 15 dni, zabiegi liftingujące co 7-10 dni. Przerwa ta ma fizjologiczny powód – gdy dochodzi do apoptozy i komórki tłuszczowe obumierają, powstają odpady. Zostaną one wyeliminowane naturalnymi drogami jak krew, układ limfatyczny i mocz. Metabolizm musi zatem być zdolny do pozbycia się tych odpadów bez przeciążania organizmu.

KIEDY ZOBACZYSZ EFEKTY?

Efekty zabiegu są widoczne natychmiast po jego wykonaniu, w zależności od obszaru poddanego zabiegowi i jakości skóry. Dla trwałych efektów zalecamy wykonanie serii 4-6 zabiegów Cryo T-Shock.

Czas trwania zabiegów od 16 do 56 min.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

 • Choroby nerek
 • Silna cukrzyca
 • Aktywny lub przebyty (do 5 lat po wyleczeniu) nowotwór
 • Zapalenie lub uszkodzenie naskórka w miejscu poddawanym zabiegowi
 • Alergia na zimno

PONIŻEJ EFEKTY U NASZYCH KLIENTÓW:

CRYO T-SHOCK ™ Redukcja Tkanki Tłuszczowej, Redukcja Cellulitu, Ujędrnianie Twarzy i Ciała

CRYO T-SHOCK ™ POSIADA CERTYFIKAT URZĄDZENIA MEDYCZNEGO.

Up