KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

Cryo T-Shock jest najbardziej innowacyjnym i wszechstronnym urządzeniem przeciwstarzeniowym na rynku, które tonizuje i napina skórę. Zabiegi Cryo T-Shock zwiększają produkcję kolagenu w skórze podczas każdej sesji, ze względu na reakcję szoku termicznego wywołanego przez wysokie i niskie temperatury.

Bezpieczne peelingi powierzchniowe do intensywnego odmładzania skóry, aplikowane z określoną częstotliwością to niezwykle skuteczne zabiegi redukujące zmarszczki, przebarwienia i rozjaśniające jej koloryt. Już po jednym zabiegu poprawiają teksturę skóry i rozświetlają cerę.

Przechodzenie substancji aktywnych przez naskórek jest utrudnione. Bariera naskórkowa jest naszą naturalną ochroną przed środowiskiem zewnętrznym. Mezoterapia jest metodą stosowaną w kosmetologii w celu poprawy przeznaskórkowego transportu substancji czynnych.
Substancje aktywne zostają zaaplikowane bezpośrednio w głębsze warstwy skóry dzięki wykonaniu niewielkich nakłuć.

Innowacyjny, dwufazowy preparat o działaniu biostymulującym, rewitalizującym i peelingującym.

 

Synergia poszczególnych mechanizmów działania oraz nowatorskie połączenie składników aktywnych w BioRePeelCl3 generuje efekt biostymulujący i rewitalizujący, dzięki czemu produkt jest nie tylko peelingiem, ale też estetycznym zabiegiem medycznym w pełni odpowiadającym na potrzeby skóry każdego Klienta.

Dzięki jednoczesnemu oddziaływaniu dwóch zaawansowanych metod Żelazko skutecznie pobudza naturalne mechanizmy fizjologiczne, skutecznie przeciwdziała efektom starzenia oraz pozwala szybo uzyskać optymalne rezultaty. W większości przypadków efekt „prasowania” zmarszczek widoczny jest już po pierwszym zabiegu.

Up