Lipo Laser

Lipo Laser to najnowsze osiągnięcie w walce z tkanką tłuszczową i cellulitem.

To urządzenie, które wykorzystuje LASER DIODOWY do frakcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej poprzez wykorzystanie promieniowania laserowego o odpowiedniej częstostliwości.

LIPO LASER jest w rzeczywistości zimnym laserem diodowym, którego skuteczność potwierdzona została licznymi badaniami klinicznymi.
Jego innowacyjność polega na tym, że wykorzystano tutaj światło czerwone o długości 650-660 nm, które to światło powoduje biostymulację naturalnych procesów metabolicznych.
Czego efektem jest reakcja biochemiczna polegająca na rozbiciu tkanki tłuszczowej (trójglicerydów) na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol.
Rozbita tkanka tłuszczowa zostaje przetransportowana do układu limfatycznego a następnie wydalona z organizmu.

Zastosowanie:

Co ważne zabieg jest całkowicie nieinwazyjny, bezbolesny, nie niesie ryzyka związanego z narkozą przy tradycyjnej liposukcji chirurgicznej, nie pozostawia blizn na skórze, skóra pod wpływem tych promieni obkurcza się (lepszy komfort niż przy tradycyjnej liposukcji) i nie ma potrzeby noszenia bandaży.
Zabieg ten można wykonywać przez cały rok i jest bardzo krótki, bo trwa od 20 do 60 min. Co też jest bardzo ważne, ponieważ w porównaniu do liposukcji kawitacyjnej oszczędzamy czas swój i Klienta.
Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Jest to jeden z nielicznych tak efektywnych zabiegów w walce z tkanką tłuszczową dostępnych w salonie kosmetycznym.
Jest to nowa i zaawansowana technologia do zwalczania także cellulitu. Zdobywa też coraz większą popularność.

PRZYSPIESZENIE I SPOTĘGOWANIE EFEKTÓW

  • Ćwiczenia fizyczne: aerobik, pływanie, bieganie, jazda na wrotkach, jazda na rowerze itp.
  • Picie dużej ilości wody niegazowanej – około 3 litrów dziennie.
  • Jedzenie większej ilości warzyw i niskosłodkich owoców, ryb, chudego mięsa.
  • Zachowanie odpowiedniej higieny ciała po ćwiczeniach.

Przeciwwskazania:

Up