LINSCAN

DLACZEGO WŁAŚNIE LINSCAN ???

Szybkość działania:

Duży obszar zabiegowy wymaga zaledwie kilku przestawień głowicy, co pozwala na osiągnięcie bardzo krótkiego czasu zabiegu (czas depilacji takiego obszaru jak plecy: 15 – 20 minut).

Efektywność:

Wysoka gęstość mocy w wiązce lasera (do 100 J/cm2) umożliwia osiągnięcie wysokich fluencji przy krótkich impulsach (np. 40 J/cm2 przy 20 ms).

Bezpieczeństwo:

Dzięki liniowemu skanowaniu zmniejszamy do minimum ryzyko poparzenia oraz powikłań pozabiegowych. Dodatkowym atutem jest technologia MCT – technologia bezbolesnego usuwania owłosienia, która wprowadza laserową epilację na nieosiągalny do tej pory poziom komfortu pacjenta.

LINSCAN - najefektywniejszy laser diodowy do depilacji... i nie tylko

Laser Linscan –  To rewolucja w usuwaniu owłosienia, rumienia i walki z grzybicą.
Jeżeli masz z tym problemy skontaktuj się z nami.


Skuteczna depilacja to chyba jeden z najbardziej problematycznych i uciążliwych zabiegów estetycznych. Metod jest naprawdę dużo, ale większość z nich jest albo bolesna albo po prostu nie daje trwałych efektów.

Czy jest metoda, która pozwoli w skuteczny sposób pozbyć zbędnego owłosienia na stałe?
Tak! Wystarczy wybrać się na zabieg laserem diodowym BTL LinScan.

Najnowocześniejsza technologia na rynku oferuje:

 • Trwałe usuwanie owłosienia
 • Zamykanie naczynek krwionośnych
 • Leczenie rumienia
 • Leczenie grzybicy paznokci

Jako jedyny na świecie laser diodowy oferuje nie zwykle. Jako jedyny na świecie laser diodowy oferuje niezwykle szybkie usuwanie włosów, nawet przy dużej powierzchni. Zaletą lasera jest niewielki dyskomfort podczas zabiegu. LinScan pozwala zminimalizować nieprzyjemne i bolesne odczucia a także eliminuje ryzyko podrażnień.

Epilacja jest uznawana za najbardziej skuteczną metodę na pozbycie się niepożądanego owłosienia. Podczas zabiegu, w odróżnieniu od depilacji, promienie lasera usuwają włos wraz z cebulkami, co pozwala nam cieszyć się gładką skórą na stałe. Dzięki temu możemy też zapomnieć o bolesnym problemie wrastających włosków, które są zmorą wielu kobiet

Czym jest Linscan i jak działa?

Linscan jest to laser diodowy wykorzystywany do depilacji laserowej. Jego mechanizm działania polega na skanowaniu liniowym. W praktyce oznacza to, że wiązka lasera skanuje obszar zabiegowy o powierzchni 7,5 cm2 równomiernie deponując energię w tkance. Proces ten zajmuje ok. 0,5 -1 sekundy oraz przypomina w działaniu kserokopiarkę. Laser wychwytuje mieszek włosowy na różnych głębokościach aby go jak najlepiej usunąć. Laser diodowy Linscan jest obecnie najlepszym urządzeniem do permanentnego usunięcia owłosienia.

Reklama_220x136-linscan-1

Czy usuwanie owłosienia laserem LinScan jest skuteczne?
Skuteczności stosowania lasera LinScan w usuwaniu owłosienia dowiodły testy kliniczne przeprowadzone przez profesora Uwe Paascha z Uniwersytetu z Lipsku. Testy te dowodzą, iż laser diodowy ze skanowanie liniowym osiąga wysoką efektywność w zabiegach usuwania owłosienia. Średnio ok 80 % mieszków włosowych laser uszkadza już po 4 zabiegu.

Ile zabiegów należy wykonać w celu uzyskania jak najlepszych efektów?
Zaleca się wykonanie serii zabiegowej składającej się od 6 do 8 zabiegów w celu skutecznego usunięcia zbędnego owłosienia. Zabiegi wykonuje się w odstępach od 4 do 6 tygodni.
Zapraszany do oglądnięcia prezentacji poniżej

Dodatkowe wskazania do użycia lasera LinScan.
Laser diodowy LinScan jest używany nie tylko do usuwania owłosienia, ale również do leczenia grzybicy paznokci oraz redukcji zmian naczyniowych.

Jakie są wskazania do wykonania zabiegu depilacji laserowej? Jak się przygotować?

 1. Pierwszy zabieg jest zawsze poprzedzony konsultacją kosmetologiczną.
 2. Przed wykonaniem zabiegu zaleca się ogolenie skóry tuż przed nim. W tym celu należy stosować tylko maszynkę do golenia.
 3. Nie zaleca się stosowania balsamów tuż przed zabiegiem.
 4. Tydzień przez wykonaniem zabiegu należy odstawić kremy depilujące.
 5. Zaleca się zaprzestanie mechanicznej depilacji miejsc zabiegowych ok. 1 miesiąc przed zabiegiem.
 6. Nie opalać miejsca poddawanego zabiegowi przynajmniej 2 tygodnie przed zabiegiem i 2 tygodnie po zabiegu (słońce, solarium, samoopalacze).
 7. W trakcie konsultacji należy poinformować osobę wykonującą zabieg o stanie zdrowia oraz zażywanych lekach.
 8. Nie zaleca się stosowania różnego rodzaju zabiegów mechanicznych i chemicznych w miejscu poddanym zabiegowi (np. mikrodermabrazja, peelingi mechaniczne, peelingi chemiczne)
 9. Należy uważać na stosowanie preparatów zawierających retinol, kortykosterydy oraz antybiotyki. Przyjmowanie tych substancji może przyczynić się do powstania przebarwień w miejscu zabiegowym.
 10. W przypadku stosowania terapii hormonalnej depilacja laserem może być mniej skuteczna i będzie wymagane wykonanie większej ilości zabiegów.
Jakie są przeciwwskazania do depilacji laserowej?
 • Ciąża
 • Karmienie piersią
 • Cukrzyca
 • Stany przedrakowe i nowotwory złośliwe
 • Skłonność do powstawania bliznowców
 • Bielactwo
 • Łuszczyca, liszaj płaski
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi
 • Leki:
  przeciwgrzybiczne,
  przeciwbólowe,
  antydepresanty,
  antybiotyki,
  leki hormonalne,
  preparaty zawierające retinol
 • Epilepsja
 • Intensywna opalenizna
Up