LINSCAN

LINSCAN - najefektywniejszy laser diodowy do depilacji... i nie tylko 🙂

DLACZEGO WŁAŚNIE LINSCAN ???

Szybkość działania:

Duży obszar zabiegowy wymaga zaledwie kilku przestawień głowicy, co pozwala na osiągnięcie bardzo krótkiego czasu zabiegu (czas depilacji takiego obszaru jak plecy: 15 – 20 minut).

Efektywność:

Wysoka gęstość mocy w wiązce lasera (do 100 J/cm2) umożliwia osiągnięcie wysokich fluencji przy krótkich impulsach (np. 40 J/cm2 przy 20 ms).

Bezpieczeństwo:

Dzięki liniowemu skanowaniu zmniejszamy do minimum ryzyko poparzenia oraz powikłań pozabiegowych. Dodatkowym atutem jest technologia MCT – technologia bezbolesnego usuwania owłosienia, która wprowadza laserową epilację na nieosiągalny do tej pory poziom komfortu pacjenta.

Laser Linscan –  To rewolucja w usuwaniu owłosienia, rumienia i walka z grzybicą. Jeżeli masz z tym problemy skontaktuj się z nami.

BTL LinScan – najefektywniejszy laser do epilacji !!!

Skuteczna depilacja to chyba jeden z najbardziej problematycznych i uciążliwych zabiegów estetycznych. Metod jest naprawdę dużo, ale większość z nich jest albo bolesna albo po prostu nie daje trwałych efektów. Czy jest metoda, która pozwoli w skuteczny sposób pozbyć zbędnego owłosienia na stałe? Tak! Wystarczy wybrać się na zabieg laserem diodowym BTL LinScan.

Najnowocześniejsza technologia na rynku oferuje:

 • Trwałe usuwanie owłosienia
 • Zamykanie naczynek krwionośnych
 • Leczenie rumienia
 • Leczenie grzybicy paznokci

Jako jedyny na świecie laser diodowy oferuje nie zwykle. Jako jedyny na świecie laser diodowy oferuje niezwykle szybkie usuwanie włosów, nawet przy dużej powierzchni. Zaletą lasera jest niewielki dyskomfort podczas zabiegu. Niektóre metody depilacji potrafią być bolesne i wymagają wielokrotnego powtarzania. LinScan pozwala zminimalizować nieprzyjemne i bolesne odczucia a także eliminuje ryzyko podrażnień.

Epilacja jest uznawana za najbardziej skuteczną metodę na pozbycie się niepożądanego owłosienia. Podczas zabiegu, w odróżnieniu od depilacji, promienie lasera usuwają włos wraz z cebulkami, co pozwala nam cieszyć się gładką skórą na stałe. Dzięki temu możemy też zapomnieć o bolesnym problemie wrastających włosków, które są zmorą wielu kobiet.

Epilacja zazwyczaj może być stosowana na wszystkich partiach skóry, ale skuteczność tej metody z reguły w dużej mierze zależy od odcienia karnacji i koloru owłosienia. Jednak BTL LinScan, dzięki kontaktowemu chłodzeniu skóry oraz inteligentnemu oprogramowaniu daje gwarancję bezpiecznej i skutecznej epilacji zarówno w przypadku  jaśniejszych, jak i ciemniejszych typów skóry. Ostatnią, ale jedną z ważniejszych zalet jest jedynie niewielki dyskomfort podczas zabiegu. Niektóre metody depilacji potrafią być niestety bardzo bolesne i często wymagają wielokrotnego powtarzania. Epilacja laserem BTL LinScan pozwala naprawdę zminimalizować nieprzyjemne odczucia, a dodatkowo eliminuje również ryzyko podrażnień.

Czym jest Linscan i jak działa?

Linscan jest to najefektywniejszy laser diodowy wykorzystywany do depilacji laserowej. Jego mechanizm działania polega na skanowaniu liniowym. W praktyce oznacza to to, że wiązka lasera skanuje obszar zabiegowy o powierzchni 7,5 cm2 równomiernie deponując energię w tkance. Proces ten zajmuje ok. 0,5 -1 sekundy oraz przypomina w działaniu kserokopiarkę. Laser wychwytuje mieszek włosowy na różnych głębokościach aby go jak najlepiej usunąć. Laser diodowy Linscan jest obecnie najlepszym urządzeniem do permanentnego usunięcia owłosienia.

Jakie są zalety skanowania liniowego?

 1. Szybkość: duży obszar zabiegowy wymaga zaledwie kilku przestawień głowicy, co pozwala na osiągnięcie bardzo krótkiego czasu zabiegu (czas depilacji takiego obszaru jak plecy: 15 – 20 minut).
 2. Efektywność: wysoka gęstość mocy w wiązce lasera (do 100 J/cm2) umożliwia osiągnięcie wysokich fluencji przy krótkich impulsach (np. 40 J/cm2 przy 20 ms).
 3. Bezpieczeństwo: dzięki liniowemu skanowaniu zmniejszamy do minimum ryzyko poparzenia oraz powikłań pozabiegowych. Dodatkowym atutem jest technologia MCT – technologia bezbolesnego usuwania owłosienia, która wprowadza laserową epilację na nieosiągalny do tej pory poziom komfortu pacjenta.
 4. Prosta obsługa: intuicyjny interfejs oraz automatyczny dobór parametrów zabiegu do fototypu skóry i rodzaju włosów.

Czym jest technologia MCT w laserze LINSCAN?

Technologia MCT (z ang. Motion Control Technology) jest to metoda zmniejszająca odczucie dyskomfortu podczas zabiegu. Polega ona na tym, iż osiągana temperatura jest wyższa niż w trybie standardowym (tryb standardowy – temperatura osiągana jest podczas jednego impulsu), ale dzięki specjalnemu 4-sekwencyjnemu skanowaniu liniowemu, pacjent nie odczuwa dyskomfortu. W trybie MCT zaprogramowany czas przerwy między impulsami jest krótszy niż czas relaksacji termicznej grubszych włosów.

Dzięki temu ciepło rozprasza się po całym mieszku włosa i skutecznie niszczy jego komórki macierzyste. Urządzenia, w których wiązka światła jest w ruchu podczas aplikacji, stanowią rewolucyjne podejście do laserowego usuwania owłosienia. Laser emituje wiązkę o dopasowanej do pacjenta fluencji, natomiast użytkownik w odpowiednim tempie przesuwa głowicę w celu uniknięcia przegrzania tkanek. Metoda MCT w laserze LinScan stanowi rozwinięcie tej innowacyjności. Energia podczas całego automatycznego skanowania dostarczana jest w kilku etapach w celu uzyskania równomiernego obszaru zabiegowego.

Reklama_220x136-linscan-1

Czy usuwanie owłosienia laserem LinScan jest skuteczne?
Skuteczności stosowania lasera LinScan w usuwaniu owłosienia dowiodły testy kliniczne przeprowadzone przez profesora Uwe Paascha z Uniwersytetu z Lipsku. Testy te dowodzą, iż laser diodowy ze skanowanie liniowym osiąga wysoką efektywność w zabiegach usuwania owłosienia. Średnio ok 80 % mieszków włosowych laser uszkadza już po 4 zabiegu.

Jaka jest różnica między laserem LinScan a innymi systemami diodowymi?
Największą różnicą jest zintegrowany system chłodzenia. Jego największą zaletą jest wysoka moc oraz wydajność, która zdecydowanie zmniejsza ryzyko dolegliwości bólowych podczas zabiegu. Laser Linscan jako jedyny na świecie posiada skanowanie liniowe.

Jaki są zalety lasera LinScan?

 1. Inteligentne oprogramowanie: laser zawiera intuicyjny panel dotykowy, który zapewnia prostą i przejrzystą obsługę pulpitu.
 2. Zoptymalizowane procedury usuwania owłosienia: tryb standardowy (duża moc i powierzchnia zabiegowa) oraz tryb MCT (bezbolesne usuwanie owłosienia).
 3. Mocne chłodzenie kontaktowe: okienko szafirowe może zostać schłodzone do temperatury 0 st. C. Zabiegi są szybkie i komfortowe dla wszystkich fototypów skóry.

Dodatkowe wskazania do użycia lasera LinScan.
Laser diodowy LinScan jest używany nie tylko do usuwania owłosienia, ale również do leczenia grzybicy paznokci oraz redukcji zmian naczyniowych.

Jakie są wskazania do wykonania zabiegu depilacji laserowej? Jak się przygotować?

 1. Pierwszy zabieg jest zawsze poprzedzony konsultacją kosmetologiczną.
 2. Przed wykonaniem zabiegu zaleca się ogolenie skóry tuż przed nim. W tym celu należy stosować tylko maszynkę do golenia.
 3. Nie zaleca się stosowania balsamów tuż przed zabiegiem.
 4. Tydzień przez wykonaniem zabiegu należy odstawić kremy depilujące.
 5. Zaleca się zaprzestanie mechanicznej depilacji miejsc zabiegowych ok. 1 miesiąc przed zabiegiem.
 6. Nie opalać miejsca poddawanego zabiegowi przynajmniej 2 tygodnie przed zabiegiem i 2 tygodnie po zabiegu (słońce, solarium, samoopalacze).
 7. W trakcie konsultacji należy poinformować osobę wykonującą zabieg o stanie zdrowia oraz zażywanych lekach.
 8. Nie zaleca się stosowania różnego rodzaju zabiegów mechanicznych i chemicznych w miejscu poddanym zabiegowi (np. mikrodermabrazja, peelingi mechaniczne, peelingi chemiczne)
 9. Należy uważać na stosowanie preparatów zawierających retinol, kortykosterydy oraz antybiotyki. Przyjmowanie tych substancji może przyczynić się do powstania przebarwień w miejscu zabiegowym.
 10. W przypadku stosowania terapii hormonalnej depilacja laserem może być mniej skuteczna i będzie wymagane wykonanie większej ilości zabiegów.
Jakie są przeciwwskazania do depilacji laserowej?
 • Ciąża
 • Karmienie piersią
 • Cukrzyca
 • Stany przedrakowe i nowotwory złośliwe
 • Skłonność do powstawania bliznowców
 • Bielactwo
 • Łuszczyca, liszaj płaski
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi
 • Leki:
  przeciwgrzybiczne,
  przeciwbólowe,
  antydepresanty,
  antybiotyki,
  leki hormonalne,
  preparaty zawierające retinol
 • Epilepsja
 • Intensywna opalenizna

Ile zabiegów należy wykonać w celu uzyskania jak najlepszych efektów?
Zaleca się wykonanie serii zabiegowej składającej się od 6 do 8 zabiegów w celu skutecznego usunięcia zbędnego owłosienia. Zabiegi wykonuje się w odstępach od 4 do 6 tygodni.
Zapraszany do oglądnięcia prezentacji poniżej

ZAPRASZAMY NA NASZ FUNPAGE

https://www.facebook.com/SalonOdnowyHeaven

ORAZ DO UMÓWIENIA SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ 🙂

 

Up