MASAŻE TWARZY

Modelowanie twarzy bez wypełniaczy, absolutna nowość na rynku naturalnych metod przeciwstarzeniowych. 

To zaawansowany rodzaj terapii manualnej, który likwidując napięcia mięśniowo-powięziowe w obrębie twarzy, głowy i dekoltu niweluje zmarszczki, poprawia postawę ciała i pozwala walczyć z problematycznymi bólami głowy, bruksizmem, ograniczeniem ruchomości.

ZOGA, w przeciwieństwie do masaży liftingujących skupia się więc na rozwiązaniu przyczyny problemu-czyli napięć- czego skutkiem ubocznym są spektakularne efekty liftingu i redukcji zmarszczek.

Masaż Kobido to głęboki masaż wykonywany na powierzchni skóry. Wywodzi się on z tradycyjnych chińskich założeń medycznych. Wykonywane ruchy powolne mają za zadanie zrelaksować i odprężyć masowaną osobę, natomiast szybkie, zdecydowane i głębokie mają pobudzić skórę oraz produkcję składników niezbędnych do uzyskania efektu liftingu. Po masażu czujemy się odprężeni, uwalniamy ze skóry toksyny, pobudzamy pracę nerwów, skóry i mięśni. Efektem jest więc naturalny lifting.

Cypryjski masaż twarzy to drenująco-liftingujacy rytuał z wykorzystaniem kamieni guasha i elementami aromaterapii.

Detoksykuje, niweluje zastoje limfatyczne, liftinguje, dotlenia skórę oraz poprawia mikrokrążenie. Pozwala na głębokie odprężenie i relaks. Idealna propozycja dla wszystkich szukających chwili wytchnienia.

Up