ZABIEGI MODELUJĄCE SYLWETKĘ

LIPO LASER jest w zimnym laserem diodowym, którego skuteczność potwierdzona została licznymi badaniami klinicznymi.
Jego innowacyjność polega na tym, że wykorzystano tutaj światło czerwone o długości 650-660 nm, które powoduje biostymulację naturalnych procesów metabolicznych.
Efektem jest reakcja biochemiczna polegająca na rozbiciu tkanki tłuszczowej (trójglicerydów) na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol.
Rozbita tkanka tłuszczowa zostaje przetransportowana do układu limfatycznego a następnie wydalona z organizmu.

Zabieg jest specyficznym rodzajem masażu wykonywanym za pomocą specjalnego aparatu wykorzystującego energię podciśnienia. Ciśnienie z aparatu generowane jest do głowicy zakończonej obracającymi się wałkami emitującymi prądy TENS. Jej ruch po ciele, powoduje zwijanie i rozwijanie dużej ilości fałdu skórnego oraz jego intensywny masaż – połączony ze stymulacją mięśni.

 Całkowicie naturalna terapia kształtująca i wyszczuplająca sylwetkę, wspomagająca walkę z cellulitem.  Zmniejsza obwód ud, pośladków czy brzucha, ujędrnia skórę i pobudza jej metabolizm.

Cryo T-Shock jest najbardziej innowacyjnym i wszechstronnym urządzeniem przeciwstarzeniowym na rynku, które eliminuje zlokalizowany tłuszcz, redukuje cellulit, a także tonizuje i napina skórę. Wykorzystuje najnowocześniejszą termografię i krioterapię (szok termiczny), aby zmienić kształt ciała.

Zabiegi Cryo T-Shock niszczą komórki tłuszczowe i zwiększają produkcję kolagenu w skórze podczas każdej sesji ze względu na reakcję szoku termicznego wywołanego przez wysokie i niskie temperatury.

HIFET Body Slim to najbardziej zaawansowany i intensywny elektromagnetyczny stymulator mięśni oparty na nieinwazyjnej technologii HIFET (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology), która bezpośrednio stymuluje neurony ruchowe, dzięki czemu mięśnie ciała rozszerzają się i kurczą.

Zabieg polega na obniżeniu temperatury tkanki tłuszczowej w celu zaindukowania procesu degradacji adipocytów bez uszkodzenia komórek. Kriolipoliza w sposób selektywny i kontrolowany niszczy wszystkie komórki tłuszczowe bez naruszenia otaczających ich struktur.

Lipodermologia to masaż próżniowy wykonywany urządzeniem ze specjalną głowicą. Jest to nieinwazyjna, ale bardzo skuteczna metoda, za pomocą której można uzyskać szybkie rezultaty w modelowaniu sylwetki i poprawianiu kondycji skóry. Bardzo duże znaczenie ma fakt, iż masaż próżniowy wpływa na polepszenie krążenia krwi i limfy, co z kolei pozwala na pozbycie się z ciała toksyn. Lipodermologia doskonale wspomaga działanie detoksykujące zabiegów, a zarazem korzystnie wpływa na stan skóry – m.in. poprzez zwiększenie ukrwienia i dotlenienie.

Antycellulitowy masaż bańką chińską przynosi efekty już w  krótkim czasie – dodatkowo jest to zabieg atrakcyjny cenowo. 
Masaż polega na wykorzystaniu podciśnienia. Poprzez zassanie skóry i tkanek leżących pod nią, masaż poprawia mikrokrążenie i rozbija tkankę tłuszczową, przyspieszając tym samym proces lipolizy. Dodatkowo wygładza i ujędrnia naszą skórę, i wspiera nasz organizm w  pozbywaniu się toksyn – które są główną przyczyną skórki pomarańczowej.
Jest jednym z waszych ulubionych rozwiązań, po które sięgacie w celu zwalczenia cellulitu, zarówno tłuszczowego, jak i wodnego.

Zabiegi łączone powstały w naszym Salonie jako odpowiedź na Wasze potrzeby. Wychodząc im na przeciw oferujemy konfiguracje dwóch różnych zabiegów (na dwóch różnych partiach ciała) – przeprowadzonych w tym samym czasie!

Łączenie zabiegów pozwala Wam oszczędzić czas i ilość wizyt, oraz daje dodatkowe rabaty na zabiegi.
Co równie ważne – przeprowadzenie zabiegów na większym obszarze ciała znacznie bardziej pobudza nasz metabolizn i gwarantuje zdecydowanie lepsze efekty, które są szybciej widoczne.

Up