EKSFOLIACJA KWASAMI

Eksfoliacja (złuszczanie) kwasami

Złuszczanie kwasami (eksfoliacja) to jeden z najpopularniejszych zabiegów pozwalający dogłębnie oczyścić i odżywić skórę, stymulując proces odnowy komórkowej oraz mikrokrążenie.

Złuszczenie odbywa się poprzez nałożenie na skórę odpowiednio dobranej mieszaniny związków chemicznych w określonym stężeniu, która złuszcza martwą warstę naskórka, a wraz z tym likiwduje zanieczyszczenia obecne w zewnętrzych warstwach skóry.

Zalety:

Peelingi złożone natinuel – sos dla twojej skóry

Linia Natinuel, stworzona z myślą o pielęgnacji i zdrowiu skóry, opiera się na najnowszych badaniach i innowacjach w dziedzinie dermatologii oraz na ugruntowanym doświadczeniu w branży kosmetyki estetycznej, zdobytym przez starannie dobrany, nowatorski zespół naukowy

Natinuel powstaje jako skuteczna i ukierunkowana odpowiedź na potrzeby współczesnej kobiety, która w nowoczesny sposób dąży do tego, aby być i czuć się piękną

Współczesny Peeling uległ licznym modyfikacjom, zasadniczo zmieniła się formuła stosowanych preparatów. W konsekwencji tych przeobrażeń peeling stał się podstawowym instrumentem wykorzystywanym w profesjonalnej kosmetyce do efektywnej poprawy najważniejszych parametrów estetycznych skóry

W zależności od siły i głębokości działania peelingi Natinuel możemy podzielić na:

  • powierzchniowy – poprawia wymianę komórkową warstwy rogowej naskórka
  • średnio głęboki – przyspiesza eksfoliację, delikatnie stymuluje skórę w głęboki – następuje delikatna epidermoliza, odpowiednio stymuluje skórę właściwą
  • głęboki – następuje delikatna epidermoliza, odpowiednio stymuluje skórę właściwą

Podczas pierwszej aplikacji tego typu dermokosmetyków klientka może odczuwać

  • delikatne mrowienie i szczypanie
  • może wystąpić zaczerwienienie niektórych partii twarzy
  • w niektórych przypadkach mogą wystąpić drobne zmiany trądzikowe, co wskazuje na samoczynne oczyszczanie się skóry

W każdym z tych przypadków są to reakcje normalne. Przez pierwsze 5 dni po zabiegu peelingu złożonego, niezależnie od rodzaju skóry należy stosować tylko i wyłącznie krem nawilżający i ochronny

SKÓRA WRAŻLIWA

Dla skóry wrażliwej proponujemy kompleksowy zabieg nawilżająco-regenerujący z PHAs. Wskazaniem do zabiegu jest skóra sucha, wrażliwa, pozbawiona blasku i napięcia, taka która wymaga nawilżenia i regeneracji. Zabieg nie tylko przeciwdziała tym objawom, ale również wzmacnia mechanizmy obronne i ochronne skóry.

Zabieg można wykonać jednorazowo lub w serii co 7-14dni.

SKÓRA NORMALNA

Skóra normalna z pierwszymi objawami starzenia, pozbawiona żywotności, blasku i wymagająca regeneracji powinna być poddana zabiegowi na bazie peelingu AHAs-BHAs-AKAs.

Efektem takiej kuracji jest nawilżenie i regeneracja skóry, jej wygładzenie, poprawa napięcia oraz zdrowy i promienisty wygląd.

Zabieg można wykonać jednorazowo lub w serii co 14dni.

SKÓRA DOJRZAŁA

Skóra dojrzała, starzejąca się, uszkodzona niekorzystnym działaniem promieni słonecznych, sucha, szorstka, pozbawiona blasku oraz z płytkimi i głębokimi zmarszczkami, również zyska, poddana zabiegowi na bazie peelingu AHAs-BHAs-AKAs.

Zabieg zredukuje drobne linie zmarszczek, spłyca zmarszczki głębokie, wygładza, rozświetla oraz poprawia napięcie i elastyczność skóry.

Zabieg można wykonać jednorazowo lub w serii co 14dni.

SKÓRA TRĄDZIKOWA

Zabieg oparty na złozonych kwasach AHAs – BHAs to doskonała kuracja skóry trądzikowej z nadczynnością gruczołów łojowych. Zawarte substancje aktywne umożliwiają działanie na różnych poziomach. Pozwalają na stworzenie optymalnych warunków higienicznych i funkcjonalnych potrzebnych do szybkiej normalizacji skóry. Synergiczne działanie tych substancji eliminuje hiperkeratynizację ujść gruczołów łojowych oraz reguluje procesy eksfoliacji. Zabieg działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie oraz hamuje enzym 5- alfa reduktazy, który odpowiedzialny jest za nadmierne wytwarzanie sebum.

Zabieg ten polecamy szczególnie w serii od 4 do 8 zabiegów.
Zabieg można wykonać jednorazowo lub w serii co 14dni.

EFEKTY

Up