Skinbiotics – Mesoactive

Skinbiotics - Mesoactive

Skinbiotics to innowacyjne podejście do pojęcia mezoterapii z wykorzystaniem systemów mikroigieł. Skład każdego produktu ma powodować synergiczne działanie, multiaktywne składniki aktywne działają zapobiegawczo i korygująco na problemy skórne powstałe przez czynniki zewnętrzne środowiska, hormonalne i genetyczne

Mikronakłucia wykonywane rollerem lub dermapenem w zależności od kondycji skóry pozwalają wprowadzić w głąb skóry aminokwasy, witaminy i minerały. Mikronakłucia pomagają wypłycić i wygładzić drobne i głębokie zmarszczki, zwiększają ponadto zatrzymywanie wilgoci w skórze, przywracając jej zdrowy i ożywiony wygląd. Pobudzają przeciwstarzeniowe mechanizmy komórek skóry, wpomagają produkcje kolagenu i elastyny. W rezultacie wyraźnie widoczny jest efekt liftingu i rozpromienienia skóry.

Zalety mikronakłuć:

Dzięki szerokiej gamie ampułek do mezoterapii, możemy dobrać je w sposób odpowiedni i wpłynąć na problemy skórne m. in. :

Koktajl z kwasem hialuronowym

Wskazania: skóra sucha, szara, dotknięta starzeniem, odwodniona.

Właściwości: przyciąga i wiąże cząsteczki wody, utrzymuje elastyczność tkanek skóry i naskórka.

Koktajl HydrO2

Właściwości : intensywnie nawilża i odżywia skórę, zwiększa zdolność naskórka do zatrzymywania wody, stymuluje syntezę i utrwalenie kwasu hialuronowego.

Koktajl Reju Derm - silne właściwości przeciwstarzeniowe

Wskazania: skóra z pierwszymi oznakami starzenia, powierzchownymi zmarszczkami, zmęczona działaniem czynników zewnętrznych.

Właściwości: zapewnia skórze kompletną dawkę, niezbędnych składników odżywczych, zapobiega powstawaniu zmarszczek i chroni przed objawami przedwczesnego starzenia. Utrzymuje witalność skóry, kontroluje powstawanie wolnych rodników.

Skin Revival

Wskazania: Skóra zmęczona, pozbawiona komfortu, jędrności i blasku, nosząca głębokie bruzdy i zmarszczki.

Właściwości: Reaktywuje istotne funkcje skóry, dodaje energii i wyraźnie poprawia wygląd skóry. Stymuluje synteze kolagenu, neutralizuje wolne rodniki, wspiera odnowę komórkową skóry.

Lift Active

Wskazania: Starzenie genetyczne i hormonalne, utrata elastyczności i napięcia mięśni, zwiotczenie skóry, głębokie zmarszczki i bruzdy.

Właściwości: Pobudza pamięć komórek skóry, wspomaga natychmiastowe i długotrwałe wygładzenie zmarszczek i bruzd. Poprawia kontur twarzy i widocznie ujędrnia.

Lift Active

Wskazania: Przebarwienia, hiperpigmentacja, nierówny koloryt skóry, skóra uszkodzona słońcem, szara, plamy starcze.

Właściwości: Koryguje i poprawia wygląd przebarwień, wspiera wyrównanie kolorytu skóry i zwiększa jej jędrność.

Zabiegi mezoterapii mikroigłowej/ frakcyjnej zaleca się wykonywać w odstępach 2-3 tygodnie, ilość zabiegów jest indywidualna zależna od stanu skóry klienta.

Up