RYTUAŁY PIELĘGNACYJNE HELIABRINE MONACO

FLORAL' ESSENCE

rytuał na naczynka / anty aging / o działaniu dwukierunkowym

Natura jest nieskończenie cenna.
Oferuje nam kwintesencję roślin. Ich korzenie, liście, owoce i kora zawierają bardzo silne składniki aktywne.
Zabieg Floral’ ESSENCE łączy ekstrakty roślinne i olejki eteryczne z unikalnymi właściwościami, aby zapewnić Twojej skórze wyjątkową, niestandardową pielęgnację.

FLORAL ‘ESSENCE to w pełni spersonalizowany zabieg, który dokładnie odpowiada potrzebom twojej skóry i jednocześnie koryguje jej problemy. Indywidualnie dobierane proporcje olejków i ekstraktów tworzą niepowtarzalną ucztę dla skóry.

ZABIEG RÓWNOWAŻĄCY

dla skór tłustych i mieszanych

Zabieg ten jest idealny dla zbalansowania i oczyszczenia skóry tłustej i mieszanej. Po otrzymujemy efekt świeżej, czystej, matowej i wolnej od zanieczyszczeń cery. Opatentowany aktywny jedwab Lipesters de Soie Serine (lipestery z jedwabiu i seryny), skutecznie zwalcza wzrost bakterii i wzmacnia osłabioną skórę.

Czystość i orzeźwienie – zabieg równoważy, oczyszcza i poprawia strukturę skóry. Zawiera lipestery z jedwabiu i seryny, o działaniu antyseptyczny.

OXY DEFENSE

Zabieg dotleniający - promienna twarz

Prawdziwy zabieg upiększający, który usuwa oznaki zmęczenia i walczy ze skutkami zanieczyszczeń powietrza- powodującymi przedwczesne starzenie się skóry. Każdego dnia nasza skóra jest atakowana przez spaliny, zanieczyszczenia, stres, zmęczenie, promieniowanie UV. Czynniki te zakłócają mikro-krążenie i paraliżują komórki, pogłębiając zjawisko starzenia się skóry. Zabieg dotleniający OXY-DEFENSE odtruwa, chroni, równoważy, energetyzuje i dotlenia skórę. Skóra nabiera miękkości, świeżości, ponownie zaczyna oddychać.

Zabieg stymuluje dotlenienie komórek, walczy z negatywnymi skutkami cywilizacji.

ZABIEG OPTYMALNE NAWILŻENIE

dla skóry odwodnionej

Woda jest niezbędna dla równowagi i prawidłowego funkcjonowania komórek. Zabieg ten uzupełni zapasy wody w skórze w celu zapewnienia jej optymalnego poziomu nawilżenia.

Kolagen-niezbędne białko skóry, odgrywa fundamentalną rolę w jędrności i elastyczności tkanek. Prawdziwy wzmacniacz nawilżenia- zapewniający długotrwały i intensywny efekt.

Zabieg rozświetlający

idealny dla zmęczonej skóry

Jakość skóry może ulec pogorszeniu z powodu martwych komórek lub zanieczyszczeń, które gromadzą się z czasem. Przez to skóra staje się matowa, zmęczona i pozbawiona blasku.

Kuracja oczyszczająca

idealna dla skóry tłustej

Skóra tłusta wynika z nadmiernego wydzielania łoju w wyniku działania gruczołów łojowych. Nadmiar sebum zatyka ujścia porów. Okluzja ta na ogół prowadzi do powstawania wyprysków trądzikowych, które są źródłem mikrotorbieli i innych zaskórników na twarzy.

Kojąca pielęgnacja

zabieg stworzony dla skór wrażliwych

Zabieg “KOMFORT” zmniejsza zaczerwienienia i łagodzi uczucie pieczenia, które charakteryzują wrażliwą skórę. Otoczenie szczególną troską wrażliwej cery jest konieczne, aby odzyskać miękkość, komfort a także ochronę delikatnej skóry.
Uczucie przegrzania, zaczerwienienie, pieczenie, swędzenie, uczucie dyskomfortu, suchość – to charakterystyczne cechy skóry wrażliwej. Im bardziej wrażliwa, tym mniej odporna i podatna na niekorzystne zmiany klimatu czy środowiska. Zabieg łączy w sobie działane kilku roślin ( bio nostrzyk, nagietek, kasztanowiec, Ginkgo Biloba), które wykazują właściwości przeciwzapalne, uspokajające, równoważące, ochronne, nawilżają i wzmacniają delikatną i wrażliwą skórę.

Rytuał kolagenowy

Białko skóry odgrywa kluczową rolę w elastyczności i sprężystości tkanki. Produkcja kolagenu spada wraz z wiekiem, naskórek słabnie. Ten bardzo delikatny zabieg nawilża, koi i chroni młodość skóry. Wyniki są natychmiast widoczne: skóra jest miękka, elastyczna i świetlista. 
  • Zabieg intensywnie nawilża, regeneruje i napina skórę
  • Trwały efekt w postaci wygładzonych zmarszczek
  • Maksymalne nawilżenie (40-krotny wzrost wilgotności skóry)
  • Poprawa owalu i obwisłych konturów twarzy
  • Idealna pielęgnacja, sprawdza się doskonale jako maska chłodząca na zniszczoną i spaloną słońcem skórę
Up