ZABIEGI NA BIUST

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg poprawiający napięcie biustu. Polega on na kontrolowanym intensywnym nakłuwaniu skóry przy pomocy specjalnego rollera, wytwarzającego w naskórku kanały, poprzez które wprowadzone są specjalne substancje aktywne. Zabieg dostarcza skórze niezbędne składniki potrzebne do rewitalizacji, nawilża ją, zmniejsza rozstępy oraz ma właściwości przeciwstarzeniowe.

Specjalistyczny zabieg poprawiający kondycję i wygląd biustu, stymuluje delikatne tkanki piersi do rewitalizacji i odnowy. Aparat zasysa i zwalnia partie ciała poddane zabiegowi, intensywnie je gimnastykując i stymulując. Dzięki temu tkanka mięśniowa staje się bardziej elastyczna i jędrna, co prowadzi do powiększenia i ujędrniania piersi w sposób naturalny i widoczny.

Masaż próżniowy wykonywany jest za pomocą specjalnych nakładek, które umieszczane są na biuście – ten delikatny i przyjemny zabieg poprawia ukrwienie i odżywienie tkanek. Polecany przy pierwszych oznakach wiotczenia, po karmieniu piersią oraz gwałtownej utracie wagi.

Up