KOSMETOLOGIA PIELĘGNACYJNA I LECZNICZA

Piękna, czysta i promienna cera to marzenie wielu kobiet oraz mężczyzn. Trzeba jednak przyznać, że mało kto jest w pełni zadowolony z wyglądu swojej skóry. Wielu z nas boryka się z uporczywym trądzikiem, zaskórnikami i krostkami. Niektóre problemy z cerą to wynik niewłaściwej pielęgnacji, zanieczyszczonego powietrza, złej diety czy zaburzeń hormonalnych. W grę wchodzą także inne czynniki biologiczne i genetyczne. Wychodząc naprzeciw potrzebom kobiet i mężczyzn w różnym wieku, kosmetolodzy opracowali wiele zabiegów oczyszczających. Są polecane każdemu, kto pragnie w bezpieczny i skuteczny sposób poprawić stan swojej cery.

Wartości stanowiące podstawę każdego zabiegu HELIABRINE to:
Natura, skuteczność, przyjemność
HELIABRINE korzysta z wiedzy naukowej laboratoriów ASEPTA, działających w Monako od ponad 60 lat.
Łączyąc ekstrakty roślinne z witaminami i opatentowanymi składnikami, tworzy produkty i rytuały które skutecznie reagują na każdy problem skóry.

Dermoestetyczny zabieg oparty na wysoce skoncentrowanym retinolu, adenozynie, kwasie ferulowym i kompleksie antyoksydacyjnym. 

Przeznaczony dla cery dojrzałej, przesuszonej, z przebarwieniami oraz jako profilaktyka przeciwstarzeniowa.  Zalecany również dla cer niedotlenionych, szarych, wiotkich, tłustych, porowatych z nierównomiernym kolorytem.

Zestaw AzAc Peel to dwuetapowy peeling z 16% kwasu azelainowego, 10% kwasu migdałowego oraz 2% kwasu salicylowego. Opiera się na synergistycznym działaniu starannie dobranych kwasów o profilu seboregulującym, bakteriostatycznym, przeciwzapalnym, keratoplastycznym i keratolitycznym.

Rekomendowany dla skór skłonnych do trądziku pospolitego i różowatego. Kwas azelainowy jest kwasem całorocznym.Stanowi także alternatywę dla osób, które źle tolerują peelingi z retinolem.

Architect Peel to rewolucyjny zabieg o ukierunkowanym działaniu zwężającym pory, które rozszerzyły się na skutek ubytku kolagenu. Zabieg bazuje na działaniu kwasów huminowych wypływających na obkurczenie i zmniejszenie widoczności porów skóry.

SPA Abyss – Harmonia Nauki i Natury
Wyjątkowe procedury zabiegowe wykorzystujące najnowocześniejsze składniki i technologie potwierdzone naukowo i sprawdzone przez efektywne badania. Ukierunkowane na konkretne problemy dermatologiczne, preparaty zabiegowe od SPA Abyss to synergia między nauką, naturą i pięknem.
Same zabiegi to czysta przyjemność – naturalne składniki, piękne zapachy i natychmiastowe efekty.

Mezoterapia tlenowa to najprzyjemniejszy i najbardziej efektywny sposób rozprowadzania preparatu na skórze klienta z jednoczesnym głębokim dotlenieniem skóry. Mezoterapia tlenowa to alternatywa dla osób, które z różnych powodów nie chcą się ostrzykiwać.

Up