ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE

Żelazko antycellulitowe - redukcja cellulitu i modelowanie sylwetki

Zabieg jest specyficznym rodzajem masażu wykonywanym za pomocą specjalnego aparatu wykorzystującego energię podciśnienia. Ciśnienie z aparatu generowane jest do głowicy zakończonej obracającymi się wałkami emitującymi prądy TENS. Jej ruch po ciele, powoduje zwijanie i rozwijanie dużej ilości fałdu skórnego oraz jego intensywny masaż. Tworzona fałda skórna jest odpowiednio kształtowana, zwijana i rozwijana.

Skuteczność Żelazka Antycellulitowego gwarantuje synergia 3 energii:

1

masaż próżniowy (lipodermologia)

2

elektrostymulacja TENS

3

chromoterapia światłem LED

Masaż próżniowy wykorzystuje ciśnienie ujemne, dzięki czemu skutecznie rozbija i rozmasowuje twarde złogi cellulitu. Pobudza również pracę układu limfatycznego i cyrkulację, stymuluje wydalanie nadmiaru płynów, dzięki czemu następuje usunięcie wody, a wraz z nią toksyn z organizmu. Dodatkowo masaż próżniowy działa ujędrniająco i drenująco, w efekcie czego aktywnie modeluje sylwetkę. Poprzez stymulację układu żylnego zabieg wspomaga unaczynienie oraz pobudza wymianę komórkową. Pobudzenie krążenia wpływa również na większe zaopatrzenie komórek w składniki odżywcze.

Elektrostymulacja TENS pobudza mięśnie do pracy, zapewniając przy tym ich szybsze, jednak naturalne procesy regeneracyjne, jak również kształtuje, wzmacnia i zmniejsza napięcie odczuwane w nogach, klatce piersiowej, brzuchu, ramionach i pośladkach. Dodatkowo poprawia elastyczność skóry oraz zapewnia jej lepsze ukrwienie i dotlenienie. Podobnie jak masaż próżniowy, elektrostymulacja TENS zmniejsza widoczność cellulitu, dzięki czemu ciało staje się bardziej elastyczne i jędrne.

Trzecim działaniem jest chromoterapia LED – terapia kolorami. W jej przypadku żelazko antycellulitowe pobudza fotoreceptory,  korzystnie oddziałuje na metabolizm komórkowy, działa regeneracyjnie, a także wspiera leczenie uszkodzonych komórek.

Wskazania:

Efekty zabiegu:

Przeciwwskazania:

PUSH UP - modelowanie biustu i dekoltu

Specjalistyczny zabieg poprawiający kondycję i wygląd biustu, stymuluje delikatne tkanki piersi do rewitalizacji i odnowy. Aparat zasysa i zwalnia partie ciała poddane zabiegowi intensywnie je gimnastykując i stymulując wydzielanie hormonów. Dzięki temu tkanka mięśniowa staje się bardziej elastyczna i jędrna, co prowadzi do powiększenia i ujędrniania piersi w sposób naturalny i widoczny. Masaż próżniowy wykonywany jest za pomocą specjalnych nakładek, które umieszczane są na biuście – ten delikatny i przyjemny zabieg poprawia ukrwienie i odżywienie tkanek. Polecany przy pierwszych oznakach wiotczenia, po karmieniu piersią oraz gwałtownej utracie wagi.

PUSH UP POŚLADKI - Lift, ujędrnianie, modelowanie i zwiększenie objętości

MASAŻ SSĄCY (rytmiczny) – do zabiegu wykorzystywane są specjalne nakładki plastikowe. Zabieg ujędrnia i polepsza kształt pośladków. Aparat delikatnie zasysa i zwalnia powietrze poddając dane partie ciała przyjemnej gimnastyce. W rezultacie następuje wzrost mikrocyrkulacji i objętości partii ciała poddanych masażowi. Masaż działa zarówno na tkanki jak i mięśnie. W efekcie pośladki stają się bardziej jędrne i uniesione, zyskujemy również poprawę kondycji mięśni.

Up