Mezoterapia skóry głowy

Mezoterapia mikroigłowa skóry głowy

Podczas zabiegu wykorzystuje się specjalistyczne, niewielkie urządzenie, którego głowica pokryta jest mikroigiełkami. Nakłuwają one skórę tworząć mikrokanaliki, którymi dana substancja aktywna bardzo łatwo i szybko wnika w głąb skóry.
Zabieg wykonywany na owłosioną skórę głowy u kobiet jak i u mężczyzn pozwala  zmniejszyć łysienie, pobudzić włosy do szybszego wzrostu, a także aktywować do odrostu nowe włosy.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA NA SKÓRĘ GŁOWY ZWIĘKSZA GĘSTOŚĆ WŁOSÓW I ZAPEWNIA WYSTARCZAJĄCĄ ILOŚĆ SUBSTANCJI ODŻYWCZYCH DLA TOREBEK WŁOSOWYCH (CEBULEK WŁOSÓW). 

STOSOWANIE AKTYWNYCH SKŁADNIKÓW NA PODSTAWĘ MIESZKA WŁOSOWEGO WPŁYWA NA WYRASTANIE ZDROWSZYCH, GĘSTSZYCH WŁOSÓW ORAZ WYDŁUŻENIE FAZY WZROSTU W CYKLU ŻYCIA WŁOSA.

Wskazania:

Dla zwiększenia efektu zalecamy stosowanie specjalnie dobranych produktów trychologicznych (peelingów, szamponów, odżywek) w ich skład wchodzą skustancje aktywne którę podtrzymują i wzmacniają efekty zabiegów są to m. in.

Diosmina

która stymuluje mieszki włosowe, realnie wpływa na proces wzmacniania osłabionych włosów, pobudzając je do intensywnego wzrostu. Powoduje skurcz i rozkurcz naczyń krwionośnych w cebulce włosowej – żywej części włosa. Efektem tego jest wzmożony przepływ krwi w tym obszarze, który przyczynia się do dostarczania większej ilości substancji odżywczych do poszczególnych komórek. Dzięki temu włosy zostają pobudzone do wzrostu i regeneracji, co powoduje, że wyrastają zdecydowanie silniejsze, zdrowsze i w większej ilość.

Hesperydyna

związek organiczny zaliczany do rodzaju flawonoidów. Występuje naturalnie w owocach cytrusowych. Ma właściwości przeciwutleniające, przeciwzapalne, ochronne naczyń włosowatych, co ma istotne znaczenie dla poprawy jakości ukrwienia cebulek włosowych.

Olej z rokitnika

źródło flawonoidów,  karotenoidów, wielu witamin C, B (B1, B2, B6), K, A, E , soli mineralnych (żelaza, boru, manganu) oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych, działa wzmacniająco na włosy i przeciwdziała ich wypadaniu. Jest idealny do każdego rodzaju włosów: odbudowuje je, regeneruje, nadaje blask i sprężystość.

Ekstrakt z lipy srebrzystej (Tilia tomentosa)

jest szczególnie polecany do włosów suchych, słabych i zniszczonych, działa przeciwzapalnie i nawilżająco, łagodzi podrażnienia skóry głowy, zmniejsza wydzielanie sebum. Dobroczynnie wpływa na kondycję włosów, sprawiając, że stają się elastyczne, sprężyste i lśniące.

Aby otrzymać zadawalające efekty zabiegowe zaleca się wykonywanie zabiegów w odstępach 2 tygodni. Ilość zabiegów jest indywidualnie dobierana do problemu klienta.

Up