Strefa męska

STREFA MĘSKA

Męska skóra wymaga konkretnych działań i pielęgnacji. Dlatego w naszym salonie stworzyłyśmy Strefę Męską z najbardziej skutecznymi zabiegami.  Szorstka skóra, wypadanie włosów, zmiany potrądzikowe, nadmierne owłosienie? Mamy na to sprawdzone sposoby! Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty zabiegów kosmetycznych dla mężczyzn.

Gwarantujemy doskonałe samopoczucie i dużą dawkę relaksu po ciężkim dniu pracy.

ZABIEGI NA TWARZ

ZABIEGI OCZYSZCZAJĄCE

 

Męska skóra wymaga odpowiedniego  oczyszczania kilka razy w roku. Twoja cera jest bardziej narażona na zanieczyszczenia czy blizny potrądzikowe –  dlatego tak ważne jest usunięcie zaskórników, zrogowaciałego naskórka czy nadmiaru sebum. Wybierz oczyszczanie manualne, wodorowe lub połącz je z peelingiem kawitacyjnym i ampułką.

 

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE

 

Oferujemy szeroki zakres zabiegów kosmetycznych. Są to zabiegi dopasowywane indywidualnie do potrzeb skóry przez naszych Kosmetologów. W ofercie mamy zabiegi kwasowe, odżywcze, normalizujące, liftingujące oraz stymulujące.

 

MEZOTERAPIA IGŁOWA I MIKROIGŁOWA

 

Mezoterapia to bardzo skuteczna i bezpieczna metoda stosowana do poprawy jakości i wyglądu naszej skóry. Główny cel jaki stawiamy sobie wykonując zabiegi mezoterapii to rewitalizacja i odmłodzenie skóry.

Mezoterapia pozwala również na zniwelowanie widocznych blizn potrądzikowych, wykonywana w serii ma za zadanie przebudować skórę.

Zabiegi są wykonywane po wcześniejszym znieczuleniu w postaci kremu.

 

ZABIEG Z WYKORZYSTANIEM URZĄDZENIA CRYO T-SHOC – ABSOLUTNY BESTSELLER !!!

A029_C008_10183F

Jest to nowoczesny zabieg, który wokół twarzy i szyi uruchamia produkcję głębokich warstw kolagenu. Powoduje to wygładzenie linii twarzy, rozjaśnienie, zmniejszenie zmarszczek ciągu kilku minut. Skóra pozostaje jędrna i gładka.

Korzyści z zabiegu:

  • lifting twarzy, oczu i szyi – uruchomia produkcje kolagenu, poprawia napięcie skóry,
  • redukcja głębokich zmarszczek
  • zmniejszenie podwójnego podbródka
  • zmniejszenie opuchlizny wokół oczu
  • redukcja porów, rumienia
  • Łagodzenie podrażnień, 
  • Rozświetlenie skóry twarzy

DEPILACJA LASEROWA LINSCAN

Depilacja laserowa stała się coraz to bardziej powszechnym tematem wśród mężczyzn. Jeszcze całkiem niedawno uważano, że depilacja to zabieg typowy dla kobiet. Jednak w dobie dzisiejszych czasów dla zadbanego mężczyzny depilacja jest coraz częściej jednym ze środków dbania o swoje ciało. Mimo że nie jest ona tak obowiązkowym elementem higieny jak u kobiet, coraz większa ilość mężczyzn zasięga informacji o metodach usuwania zbędnego owłosienia i zastanawiają się, która najlepiej dopasuje się do ich potrzeb.

Jaki sposób depilacji przyniesie najlepsze efekty?

Jest nim depilacja laserowa, która charakteryzuje się  90% skutecznością.

Najbardziej skutecznym laserem do depilacji laserowej jest laser diodowy o długości fali 808nm.

Takim właśnie laserem jest LINSCAN. Jego największą zaletą jest połączenie dużego obszaru zabiegowego z wysokimi parametrami zabiegowymi. To połączenie zapewnia, że zabieg będzie trwał krótko, a dzięki specjalnemu chłodzeniu ból zostanie zredukowany do minimum.

Jak działa laser ?

Laser wytwarza wiązkę promieni świetlnych, które przenikają przez skórę i docierają aż do mieszka włosowego niszcząc nieodwracalnie cebulkę włosa. Laser w założeniu ma działać na barwnik zawarty w strukturze włosa – melaninę. Skutkuje to lepszymi efektami zabiegu dla włosów ciemnych niż jasnych. Warto dodać, że włosy mają swoje fazy wzrostu i nie wszystkie rosną w jednakowym tempie. Ta część, która reaguje na światło lasera to włosy w fazie wzrostu, czyli te które wystają ponad powierzchnię skóry (anagen). Reszta włosów pozostają przez około 3-8 tygodni w fazie uśpienia (katagen, telogen). Po tym etapie następuje faza aktywnego wzrostu włosa.

Dlatego też zabiegi muszą być powtórzone minimum 4-6 razy w odstępie 6-12 tygodni w zależności od okolicy poddanej zabiegowi. Dokładny czas i ilość zabiegów zależy od depilowanej powierzchni. Dużą rolę odgrywają także czynniki genetyczne, to znaczy typ skóry, ilość i rodzaj włosów. Przy pierwszym zabiegu usunięte zostaje 30% włosów, po serii zabiegów ok. 90% (przy ciemnych włosach). Pozostały procent to włosy jaśniejsze, delikatniejsze, niewidoczne. Laser nie działa skutecznie jedynie na włosy bardzo jasne i meszkowate.

Pierwszy zabieg często poprzedzony jest wywiadem i konsultacją.

Przed zabiegiem należy dokładnie zgolić miejsce zabiegowe (najlepiej w dniu zabiegu) oraz nie nakładać na skórę żadnych kosmetyków (np. kremów czy balsamów)

Dość często zadawane pytanie czy możliwa jest depilacja laserowa okolic intymnych u mężczyzn?

Możliwa jest depilacja strefy intymnej z wyjątkiem jąder, ze względów zdrowotnych.

 

 

 

 

 

Up